Domů  I  Akční nabídka  I  Akce MATIS

 

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás akci na luxusní francouzskou kosmetiku MATIS PARIS.  


 

 C E N O V Á    B O M B A !

 

 

  

Akce trvá od 10. do 20.7.2012 (do vyprodání zásob)

odkaz na akční zboží najdete ZDE

MATIS PARIS

Značka MATIS zaujímá přední místo mezi luxusními kosmetickými přípravky nejen na francouzském trhu, ale získala si také význačné postavení a oblibu v 65 zemích světa. Zde ji naleznete v luxusních kosmetických salonech, prestižních lázeňských centrech, parfumeriích a v obchodních domech.

Francouzská firma MATIS byla založena v r. 1985 v Paříži presidentem p. Robertem Walockem. P. Walock koupil nezávislou laboratořv Paříži, aby si tak splnil svůj dávný sen dobýt a rozvrátit svět krásy v profesionální péči o pleť. Uvědomoval si, že v péči o pleť, že potřeba učinit velké změny a přijít s něčím novým, velmi luxusním, jedinečným a originálním.

Jeho velkým snem bylo přinést nejnovější dostupné technologie a vytvořit tak jedinečné kosmetické přípravky, co později směřovalo k velké premiéře v oblasti luxusní kosmetiky. Stal se průkopníkem v zavádění a používání biotechnologie v péči o pleť s využitím živočišných a rostlinných buněk. Díky svému dlouhodobému výzkumu se mu podařilo zlepšit jejich vlastnosti, a dosahovat tak lepších viditelných a trvalých výsledků. K tomu mu pomohl profesionální tým MATIS složený z vynikajících odborníků a vlastní technický vývoj a výzkum a zdokonalení všech přípravků.

President společnosti p. Robert Walock si uvědomoval, že k dosažení vysoce kvalitních kosmetických pleťových přípravků je zapotřebí vynaložit maximální úsilí do výzkumu. Začal proto modernizovat MATISovy laboratoře, které vybavil tou nejlepší technikou a intenzivně spolupracoval s francouzským národním centrem pro vědu a rozvoj. V jeho laboratořích se pracuje za pomocí vzduchotěsné techniky, cirkulace chladícího vzduchu a jsou prováděny velké klimatické testy. Každý výrobek prochází 35 kontrolami, kde je důkladně prověřeno jak jeho složení, kvalita a vůně tak i dokonalost balení a vzhled, aby maximálně splnil svou funkčnost a vedl tak ke spokojenosti všech zákazníků. Celý tento proces je pod přísným lékařským dozorem. MATIS netestuje své přípravky na zvířatech a ani nepoužívá žádné produktyživého původu.